تشک
خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
science
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :مهرداد بلاغي
تاريخ: ۲۳ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۴:۰۸:۳۳

هنگام طراحي كتاب، نويسندگان كتاب و ناشران معمولاً تمام دقت و توجه خود را معطوف به بخش اصلي كتاب يعني محتواي اصلي آن مي‌نمايند و در بسياري از مواقع ديده مي‌شود كه به صفحات اوليه توجه چنداني نمي‌كنند و اين بخش كتاب عمدتاً بدون توجه مي‌ماند. از آنجايي كه صفحات اوليه كتاب دومين بخش اثرگذار كتاب (بعد از جلد) براي خوانندگان كتاب است اين الزام وجود دارد كه نويسندگان و ناشران كتاب توجه بسيار اساسي براي آن نمايند. صفحات اوليه كتاب شامل عناصر و مواردي عمومي است كه اين عناصر با توجه به ماهيت كتابها گاهاً متفاوت مي‌شود. در اين مطلب سعي نموده‌ايم به رايج‌ترين اصول طراحي صفحات اوليه كتاب اشاره نماييم.

سايت چاپ كتاب و ترجمه كتاب نارون را مشاهده كنيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مهرداد بلاغي
تاريخ: ۹ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۳۸:۲۲

مفاهيم مختلفي در علم سنجي و پيرامون چاپ مقاله و آثار علمي ديگر مانند چاپ كتاب وجود دارد كه محققان مي‌بايست حتماً از آن اطلاع داشته باشند. شناسه ديجيتال يك شناسه يا دسته پايدار است كه براي شناسايي اشياء منحصر به فرد، استاندارد شده توسط سازمان بين المللي استاندارد سازي (ISO) استفاده مي‌شود. پياده سازي سيستم (DOI) به طور گسترده‌اي براي شناسايي اطلاعات دانشگاهي، حرفه‌اي و دولتي مانند مقالات مجلات، گزارش هاي تحقيقاتي و مجموعه داده‌ها و انتشارات رسمي استفاده مي‌شود. در اين مطلب تحت عنوان همه آنچه كه شما بايد درباره شناسه ديجيتال (DOI) بدانيد قصد داريم مفاهيم مرتبط با شناسه ديجيتال (DOI) را به صورت شفاف و ساده ارايه دهيم.

سايت چاپ مقاله و ترجمه مقاله اوج دانش را مشاهده كنيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :مهرداد بلاغي
تاريخ: ۹ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۳۵:۴۵

با گسترش اينترنت و فضاي مجازي روشهاي مختلفي از تبليغات، چاپ كتاب، چاپ مقاله، خريد و فروش و موارد ديگر ارايه شده است و تقريباً مي‌توان گفت از استقبال و پذيرش بسيار بالايي نيز برخوردار بوده‌اند. براي مثال، قبل‌ترها يك سازمان ما نهاد براي تبليغات و معرفي خدمات خود اقدام به تبليغات به صورت كاغذي بر سطح شهر مي‌كردند و از اين طريق خود را به عموم معرفي مي‌نمودند. اما با ظهور اينترنت هم اكنون تبليغات به صورت تبليغات ديجيتالي و بر روي اينترنت انجام مي‌شود كه بسيار بهتر از حالت اوليه خود مي‌باشد.

سايت چاپ كتاب و ترجمه كتاب نارون را مشاهده كنيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ]